PALIWA ARGE

Gwarancja jakości
już od ponad 25 lat

Paliwa ARGE

Tankuj to, co najlepsze

Oferujemy szeroką gamę paliw, pochodzących od ich renomowanych producentów i dostawców (PKN Orlen, Grup LOTOS, Slovnaft). Paliwa te poddajemy ciągłej kontroli, a ich dostawy na stacje bezpośrednio z baz paliw, za pośrednictwem własnych cystern, gwarantują ich najwyższą jakość.

Zachęcamy do zapoznania się z charakterystyką naszych produktów. Szczególnie polecamy Vigor - paliwa z segmentu premium, oparte o unikalną formułę, idealne do silnika Twojego samochodu.


Benzyna bezołowiowa Pb98 Vigor oraz olej napędowy Vigor

Paliwa premium w ARGE – zaawanasowane technologicznie paliwa powstałe  przy udziale renomowanych międzynarodowych koncernów. Dodatki uszlachetniające stosowane w paliwach premium dobrano na podstawie analizy trendów obowiązujących w dziedzinie konstruowania silników, a także w oparciu o wieloletnie doświadczenie w dziedzinie dodatków w paliwach silnikowych, by zapewnić należyte i zoptymalizowane działanie silników oraz satysfakcję użytkujących je kierowców. 

Tankuj paliwa VIGOR ….. i dodaj swojemu autu wigoru!

BENZYNA BEZOŁOWIOWA 95

Benzyna Pb95 przeznaczona jest do silników benzynowych z zapłonem iskrowym, których konstrukcja pozwala na stosowanie benzyny bezołowiowej. Produkt, który sprzedajemy spełnia wymagania Polskiej Normy PN-EN 228.

OLEJ NAPĘDOWY

Olej napędowy przeznaczony jest do silników Diesla. Sprzedawany przez ARGE produkt spełnia wymagania Polskiej Normy PN-EN 590. Ze względu na właściwości niskotemperaturowe (temperaturę zablokowania zimnego filtra – CFPP) oferujemy trzy gatunki oleju napędowego – letni, przejściowy, zimowy.

    • olej napędowy letni — o CFPP nie wyższej niż 0°C (dostępny na naszych stacjach od 16.04. do 30.09)
    • olej napędowy przejściowy — o CFPP nie wyższej niż -10°C (dostępny na naszych stacjach od 01.03. do 15.04)
    • olej napędowy zimowy — o CFPP nie wyższej niż -20°C (dostępny na naszych stacjach od 16.11. do 28.02)

LPG

Gaz płynny, LPG (ang. Liquefied Petroleum Gas) oferowany na stacjach ARGE gaz pochodzi tylko od sprawdzonych dostawców.

LPG jest najbardziej atrakcyjnym spośród paliw na świecie i należy do najbardziej wszechstronnych źródeł energii. Stosowany jako paliwo silnikowe nazywany jest autogazem.

Nie zatrzymuj się Sprawdź inne usługi